5 nejlepších letovisek all-inclusive ve Spojených státech (USA)

Published: 2019-07-30
 
5 nejlepších all-inclusive letovisek v USA

Ať už hledáte zábavu pro děti s dětmi nebo potřebujete izolované útočiště pro dokonalý odpočinek, v USA je spousta možností, jak si vychutnat idylický all-inclusive resort. Zde je pět našich nejlepších tipů pro zdravý útěk od všechních starostí.

 

 

 

 

 

 

  1. Ranč na Rock Creek

Tento luxusní ranč ve Philipsburgu v Montaně se rozprostírá na ploše 6 600 akrů a umožňuje návštěvníkům vyzkoušet drsné prostředí ranče a zároveň si užít dokonalý komfort. Cena all-inclusive zahrnují stravu, dopravu na letiště a z letiště a po okolí resortu, prádelnu, občerstvení a nápoje. Kromě toho jsou každý den nabízeny aktivity s průvodcem, jako je pěší turistika, muškaření, pozorování divoké zvěře a jízda na koni. Salon Silver Dollar umístěný na ranči je ideální pro zábavu v noci. Toto místo je vhodné pro rodiny, protože je zde také dětský klub, kde se konají různé vzdělávací a praktické aktivity, takže se děti mohou dozvědět o ranči, lesích a divoké zvěři Montany.

  1. Club Med Sandpiper Bay

V tomto nádherném pobřežním resortu v Port St Lucie na Jižní Floridě najdete snad úplně všechno. Třeba řadu zábavných aktivit, které jsou zahrnuty v ceně all-inclusive, jako jsou jízda na kajaku, lekce plachtění a další sportovní zařízení se zkušenými instruktory. Pokud cestujete s dětmi, určitě je nadchnou dětské kluby a neomezené možnosti plavání ve venkovních bazénech. Dospělí si mohou odpočinout v lázních, zahrát si golf a posedět v baru. Balíček all-inclusive v tomto přímořském útočišti zahrnuje i stravování v restauraci.

  1. The Lodge at Woodloch

Toto útočiště v Hawley v Pensylvánii není příliš vhodné pro rodiny s dětmi a je vhodnější pro dospělé, kteří touží po relaxaci zaměřené na wellness a meditaci. Lázně a golfové hřiště jsou bezkonkurenční a patří mezi nejlepší v okolí. V závislosti na ročním období jsou v ceně zahrnuty různé aktivity, například v létě můžete vyrazit na pěší túry a v zimě na pochod na sněžnicích. Profesionální instruktoři poskytují hodiny jógy a fitness bez dodatečných poplatků.

  1. Grand Hotel na ostrově Mackinac

Grand Hotel v Michiganu je v provozu od roku 1887 a je považován za jeden z nejlepších a nejvýznačnějších středisek. Během zimy je zavřený a na ostrov nesmí žádná auta. Místo toho se návštěvníci přepravují na koňských povozech. Hotel má bohatou historii a může se pochlubit nejdelší verandou na světě. Grand Hotel nabízí několik zajímavých věcí, včetně golfu, živých vystoupení a odpočinku v lázních. Nabízí různé balíčky aktivit a každoroční festivaly. Hotel Grand může být jedinečným zážitkem a ideální pro relaxační dovolenou daleko od hluku a shonu městského života.

  1. Resort a lázně Miraval Arizona

Nadšenci zdravého životního stylu a wellness se do tohoto střediska v Tucsonu v Arizoně zamilují. Mohou se tu věnovat široké škále aktivit vedených odborníky a zahrnující vše od dobrodružství až po zdravé stravování a zdraví a výživu. Včelařské kurzy a pilates patří k oněm mnoha činnostem, kterých se v Miravalu můžete zúčastnit. Bez ohledu na to, který balíček si vyberete, bude zahrnovat stravování, dopravu, občerstvení a zdravé aktivity. Už samotný ohromující výhled na hory postačuje k tomu, aby se vaše mysl zklidnila.

 

Tags:


Přečtěte si více a požádejte o ESTA dnes. Klikněte zde.