5 nejlepších ubytovacích zařízení v USA

Published: 2019-07-23
 
5 nejlepších penzionů v USA

Pokud cestujete po celých Spojených státech, máte k dispozici řadu možností, kde se ubytovat. Na výběr jsou luxusní all-inclusive golfové resorty, nebo například týdenní pronájem rustikální chaty v horách. Možná, že hostel v rušném městě by vám vyhovoval víc. Je to však klasický nocleh se snídaní v penzionech, které najdete ve velkých i malých městech, které nabízejí skutečně jedinečný zážitek. Tento typ ubytování je často velmi osobitý a vzhledem ke své menší velikosti přispívají k intimnějšímu zážitku z vašich cest. Některé penziony jsou tématické, zatímco jiné prostě využívají svých historických a rustikálních kořenů. A co je na tom to nejlepší? Najdete je v každém koutě země.

Sylvia Beach Hotel

Tento penzion v Newportu v Oregonu nabízí kromě noclehu se snídaní jště další povyražení. Každý z 21 pokojů je zařízen na jiné literární téma, od J.K. Rowlingové až po Jane Austenovou. V restauraci Table of Contents si můžete vychutnat jídlo v rodinném stylu s rodinou i cizinci. Jen mějte na paměti, že severozápadní Pacifik není znám teplým mořem a zábavou na slunci, ale spíše jako klidné místo pro procházky podél pobřeží s ranním šálkem kávy.

The Gastonian

Tohle ubytování je určeno pro nás romantiky. Tento historický penzion sídlící ve dvou budovách v italském stylu najdete na ospalém, dusném jihu hned vedle Savannah, krásného parku Forsyth v Georgii. Byl postaven v roce 1868 a je představitelem staršího stylu americké architektury. Ponořte se do bohaté kultury a dopřejte si strašidelné prohlídky města nebo si tu naplánujte obnovení manželského slibu s vaší drahou polovičkou.

The Inn na Cedar Crossing

Střední Amerika má často špatnou pověst jako „tranzitní země“, ale pravdou je, že na těchto místech je spousta krásy. Hostinec na Cedar Crossing se nachází v historické budově, kde v 18. století sídlilo krejčovství, lékárna a ordinace. Vyřezávané tmavé dřevo a damaškové tapety vás přenesou zpět v čase. Nebude vám tu ale chybět ani moderní vybavení. Co se týká jídla, můžete si vychutnat posezení v přilehlé restauraci a baru Cedar Crossing nebo prozkoumat záliv Sturgeon Bay.

Antigua Inn

Vydejte se na výlet do jihozápadní části země a objevte potěšení z hřejivých Adobe walls a ochutnejte pravé pokrmy Nového Mexika. Antigua Inn se nachází hned vedle historického Plaza v centru města Santa Fe, známého svým uměním, kulturou a aktivitami. V tomto nádherném místě najdete vše od letů v horkovzdušných balónech až po kurzy vaření.

Farma Shinn Estate

Když se řekne New York, mnoho lidí napadne hlavně hukot a shon Velkého Jablka, ale ve státě New York je řada dalších skvělých lokalit. Bývalý vlastník newyorské restaurace zve hosty na svou vinici jen dvě hodiny cesty od New York City na Long Islandu. Stojí z to si užit kompletní snídani, která se podává s místním domácím chlebem a domácí granolou. Není divu, že vinný lístek je hlavní devizou tohoto penzionu.

 

Tags:


Přečtěte si více a požádejte o ESTA dnes. Klikněte zde.