Nejlepší věci, které můžete dělat v Mount Hood (kromě lyžování a snowboardingu)

Published: 2019-08-22
 
Co dělat v Mount Hood - kromě lyžování a jízdy na snowboardu

Mount Hood Meadows v Oregonu je známý pro svou malebnou zimní krajinu a adrenalinové sporty, ale stejně fascinující může být i pro ty, kteří sjezdovky neradi nebo ty, kteří raději cestují v letních měsících. Mount Hood najdete jen hodinu východně od Portlandu a může se stát ideálním místem k úniku z města a obklopení sebe přírodou. Ať už chcete prozkoumat National Forest, vyrazit na pacifickou hřebenovou stezku nebo si jednoduše odpočinout v přepychu útulných horských chat, v Mount Hood určitě najdete svou oblíbenou aktivitu (bez lyží a snowboardu!).

Rafting na divoké vodě

Pokud si chcete užít outdoorové aktivity, ale nemáte rádi sníh, vydejte se na řeku Deschutes a užijte si rafting na divoké vodě. Turistické trasy vás povedou malebným údolím s dechberoucími výhledy na nádhernou krajinu. Zatímco některé řeky nejsou vhodné pro začátečníky, řeka Deschutes nabízí rafting pro všechny věkové kategorie a zkušenosti, takže se může zapojit každý! Pokud hledáte zábavnou letní aktivitu pro celou rodinu, tohle by mohlo být ono.

Železnice Mount Hood

Pro klidnější pohled na ohromující scenérii se vydejte na železnici Mount Hood. Tyto klidné vyjížďky vlakem vedou údolím řeky Hood, v zimě zasněženou krajinou, na jaře mezi pastelově růžovými květy a během letních měsíců s výhledem na svěží zelené pastviny. Buď se rozhodněte pro pohodovou celodenní jízdu, na které se můžete dívat, jak se krajina mění kolem vás, nebo jeďte jako skupina a užijte si večerní hru Murder Mystery.

Vyrazte na výlet

Pokud je vaše cesta turistikou, máte štěstí, protože Mount Hood a okolní regiony nabízejí fantastické pěší trasy, které vás okouzlí. Samotný národní park Mount Hood má více než 1 600 km turistických stezek, takže vám nikdy nedojdou cesty k prozkoumání. Ať už chcete relaxační procházku do Ramona nebo k vodopádůmTamanawas nebo jednoduše procházíte parkem Mount Hood během vaší cesty po Pacific Crest Trail, určitě si užijte přírodním krásám Mount Hood.

Kulturní centrum a muzeum Mount Hood

Chcete-li se dozvědět více o historii a kultuře Mount Hood, vydejte se do místního muzea a kulturního centra, které nabízí celou řadu stálých i měnících se výstav. Muzeum a galerie se nacházejí v Government Camp a vlastní umělecká díla a historické sbírky, které vám umožní tento region ještě více docenit.

Odpočiňte si v lázních

Jedním z nejlepších způsobů, jak si odpočinout po dni na sjezdovkách (nebo od každodenního života), je vychutnat si jedny z mnoha luxusních lázní Mount Hood. Lázně na Mt. Hood nabízejí hostům cedrové sauny, vířivé vany, relaxační místnosti s krbem a čajovou zahradu, nemluvě o celé řadě masáží a kosmetických procedur. Den v lázních bude skutečným ostrůvkem relaxace a je skvělým místem k odpočinku.

Užite si ochutnávku vín

Dalším způsobem, jak prozkoumat zdejší přírodu, je vydat se k některým z velkolepých vinic a sadů Mount Hood a vyzkoušet některé z lahodných místních produktů, které jsou v regionu s láskou vyráběny. Jedním z takových je vinařství Pheasant Valley Winery, které vám umožní projít se po vinicích před ochutnávkou těch nejlepších oregonských vín.

 

Tags:


Přečtěte si více a požádejte o ESTA dnes. Klikněte zde.